Zamów hurtowo nasze
produkty:
Obsługa zamówień hurtowych:
+48 506 668 232
Koszyk (0)
Home
|
Oferujemy
|
Zmieniamy Świat na lepsze
|
Kim jesteśmy?
|
Kontakt
|
|
PL | CZ | FR | EN

 

fotolia_140082048_subscription_monthly_xxl_1_900

EkoProm - z miłością do Planety i jej mieszkańców, pragnie zwrócić uwagę na problem dotyczący jakości powietrza w Polsce. Normy w Naszym kraju przekraczane są wielokrotnie. Zatruwamy siebie, nasze dzieci oraz Naszą Planetę.

Co możemy zrobić?

Zacznijmy od siebie. Zwróć uwagę czym ogrzewasz swój dom w okresie grzewczym.

Jeśli masz sąsiadów, którzy zatruwają całą okolicę to jest PROBLEM - Zrób coś z tym!

EkoProm promuje rozwiązania ekologiczne, służące nie tylko wybranej grupie, ale całej Planecie. Paliwa kopalniane nie są jedyną metodą pozyskiwania energii.

Tymczasem póki w Polsce jest, jak jest, proponujemy Państwu zakupienie maski filtrującej, chroniącej przed zanieczyszczonym powietrzem, kurzem, spalinami, alergenami oraz drobnoustrojami.

 

MASKA CHRONIĄCE PRZED SMOGIEM EKOPROM 101

ekoprom_101_ekoprom.eu_900

Produkt Polski, Certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB). 

Skuteczność filtracji 98,9% potwierdzona przez CIOP-PIB.

 Ochrona układu oddechowego przed spalinami, kurzem, zanieczyszczonym powietrzem (SMOGIEM). Pozwala na wychwycenie szkodliwych pyłów PM1 – PM2,5 – PM4 – PM10.

  Maska filtrująca EkoProm 101 V jest sprzętem dwudrożnym, w którym przepływ powietrza w fazie wdechu następuje przez materiał filtrujący, a w fazie wydechu przez zawór wydechowy i materiał filtrujący.

W masce EkoProm 101 V zastosowano zaawansowany, innowacyjny system filtrujący, cechujący się wysoką skutecznością filtracji 98.9%, składający się z trzech systemów włóknin: 1) Warstwy zewnętrznej wykonanej z włókniny spun bonde; 2) Układu warstw, składającego się z dwóch włóknin osłonowych typu spun bonded pomiędzy, którymi umieszczona jest polipropylenowa włoknina filtracyjna otrzymana techniką melt-brown; 3) Warstwy wewnętrznej konstrukcyjnie wykonanej z włókniny igłowanej.                             

                                                                               

 Kliknij tutaj, aby wejść do naszego E-sklepu

 

MASKA ANTYSMOGOWA - BAWEŁNIANA

maski_kolorowe_skadane_900

Maski antysmogowe EkoProm zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do płuc, co poprawia jakość wdychanego powietrza oraz chroni przed groźnymi następstwami życia w zanieczyszczonym powietrzu. 

Maski posiadają dwa zawory wydechowe oraz pieć warstw filtrujących:

1) Filtr PP włóknina   

2) Filtr z węgla aktywnego 

3) Filtr FFP3/N99

4) Filtr z bawełny

5) Filtr antystatyczny SMS z włókniny PP

 

Ochrona przed: zanieczyszczonym powietrzem (PM10, PM 2,5), spalinami, kurzem oraz alergenami. 

Półmaska dostępna w 5 kolorach: biały, niebieski, różowy, czarny, szary. 

Certyfikat CE

IS0 13485 

Tested by: Nelson Laboratories 

 

PÓŁMASKA JUNIOR ORAZ PÓŁMASKA DLA KOBIET W CIĄŻY

Membrana z nanowłokna mechanicznie nadaje niespotykanych gdzie indziej właściwości filtrujących. Może zatrzymać nawet najmniejsze niebezpieczne cząsteczki, bez konieczności impregnowania maski substancjami chemicznymi lub srebrem. Struktura membrany zapewnia maksymalną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej przepuszczalności powietrza. Efektywność zwiększona jest dodatkowo przez jej  niepowtarzalny kształt oraz specjalny pasek samoprzylepny zapewniające doskonałe dopasowanie do twarzy i szczelność.

Półmaska Junior przeznaczona dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Półmaska Junior+ przeznaczona dla dzieci w wieku 5-10 lat.

przerobione_-_opakowanie_dziecko1 opakowanie_kobieta1

 

MASKI ANTYSMOGOWE NEOPRENOWE EKOPROM Z WYMIENNYM FILTREM

Maski antysmogowe EkoProm z wymiennym filtrem adresowane są do ludzi aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia i świadomych zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Doskonały produkt ochronny dla biegaczy, rowerzystów, motocyklistów, który sprawdza się w całym roku kalendarzowym, ale najskuteczniejszy jest w okresie dużego zanieczyszczenia SMOGIEM.

Nasze maski posiadają dwa zawory wydechowe, które pomagają w odprowadzeniu nadmiaru wilgoci podczas wydechu. Zastosowany zacisk nosowy należy dostosować do kształtu twarzy tak, aby jak najbardziej ograniczyć możliwość wdychania zanieczyszczonego powietrza.

Rozmiar masek jest uniwersalny. Dopasowujemy go za pomocą rzepu zapinanego z tyłu głowy.

 

Maska antysmogowa EkoProm Sport

cycling_neoprene_mask_2_900_01

Maska antysmogowa Active

baner2_900

Maska antysmogowa City

baner1_900

 Maska antysmogowa dla dzieci

Dzięki warstwowej budowie maski oraz wymiennemu filtrowi, jest doskonałą ochroną dla najmłodszych użytkowników przed wdychaniem zanieczyszczeń znajdujących się w SMOGU.

Maski wykonane zostały z najwyższej jakości produktów, co wpływa na komfort użytkowania. Wyposażone w wymienny filtr z węglem aktywnym oraz zawór, który zapobiega gromadzeniu się pary.

Maski przeznaczone są do wielokrotnego użytku, ale należy pamiętać, że trzeba zadbać o wymianę filtra oraz wypłukać maskę, tak aby pozbyć się zanieczyszczeń.

 

children_cotton_mask_01

childrenmask_2_01

Filtr wymienny z węglem aktywnym

Na filtr składa się 6 warstw, z czego dwie warstwy to materiał N99, dwie aktywny węgiel oraz pozostałe dwie mikrofibra. Chroni przed kurzem, pyłem węglowym, dymem tytoniowym, spalinami, zawiesinami PM2.5 i PM10 czyli smogiem. Aktywny węgiel niweluje przykre zapachy. Filtr należy wymieniać co 20-30h, w zależności od stężenia zanieczyszczenia w trakcie użytkowania.

_dsc9401-edit-1500-3pak_900_02

 

Więcej o Naszych półmaskach filtrujących

Długość użytkowania: Trudno jest precyzyjnie określić długość użytkowania półmaski, gdyż filtr zużywa się w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza. Zaleca się wymianę po około 60 godzinach aktywnego użytkowania. W przypadku stwierdzenia nadmiernego oporu oddychania lub uszkodzenia mechanicznego półmaskę należy wymienić na nową.

Zastosowany zacisk nosowy, należy dopasować do własnego kształtu. W półmaskach filtrujących chroniących przed smogiem został zastosowany zawór, który ułatwia oddychanie.

Przed użyciem półmaski, należy sprawdzić czy produkt nie wykazuje zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych.

Krój półmaski został tak dobrany, aby w pełni zachować prawidłowe uszczelnienie wokół nosa oraz ust. Jeśli powietrze nie przechodzi przez filtr lub nie jest dobrze dopasowana półmaska do twarzy, wówczas nawet przy zastosowaniu najskuteczniejszego filtru, użytkownik wciąż będzie wdychać nieprzefiltrowane powietrze.

 

 

 

 

Oferujemy wysokiej jakości maski antysmogowe  - przeciwsmogowe  - maski filtrujące - producent

Obsługujemy klientów z obszaru całej Polski - m.in. Kraków, Katowice, Warszawa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

 EkoProm Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 166/4
NIP: 6793122906
Regon: 363742499
KRS: 0000602483
2017 Ekoprom Sp. z o.o.
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm